נווה נוף .jpg

NEVE NOF

בשיתוף נווה גד

01

Logo.png

במרחק 10 דקות בלבד מתל אביב, במיקום הטוב ביותר על קו החוף של הטיילת החדשה בבת-ים, שוכן מגדל נוה נוף המציע 42 קומות, דירות יוקרה בנות 4 ו-5 חדרים, מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים מפוארים. עם נוף פנורמי מרהיב ביופיו החולש על הים והפארק הירוק מכל דירה, עיצוב מודרני מוקפד, מפרט חלומי ותכנון חדשני, מגדל נוה נוף היושב בלב פרוזדור אקולוגי נדיר המשמש לנדידת פרפרים, מציע לך את איכות החיים שתמיד חיפשת.

02

המיקום של פרויקט המגורים "נווה נוף" נבחר בקפידה – העיר בת ים, השוכנת על רצועת חופו המרהיב של הים התיכון מהווה חלק בלתי נפרד ממפת התיירות המטרופולינית של ישראל. מיקומה בלב גוש דן קרוב לתל אביב, לבירת ישראל ירושלים ולנמל התעופה בן גוריון מציב אותה כאלטרנטיבת תיירות ובילוי אטרקטיבית במדינת ישראל.

03

נבנה ותוכנן בסטנדרט גבוה תוך חשיבה על הפרטים הקטנים. תכנון אדריכלי יוצא דופן, עיצוב  ייחודי, מפרט טכני מוקפד ולובי כניסה מעוצב. הפרויקט נבנה בעיצוב מרהיב ותוכנן תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, במטרה להעניק לכם חווית מגורים ואיכות חיים יוצאת דופן. הבנייה האיכותית מבית קבוצת אהרוני מתבטאת בין היתר בחללים מרווחים ופונקציונליים אשר מאפשרים ליהנות מחוויית מגורים עדכנית.

תמהיל.png

162 יח"ד

04

סטטוס.png

מאוכלס

מיקום.png

יצחק שדה 6, בת ים